Nyitóoldal

nyári szünet

2017.06.13

Tisztelt Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy a nyári szünet:

2017. június 19-től  július 21-ig tart.

Ezalatt az óvoda zárva lesz.

Kellemes nyaralást és jó pihenést kívánunk mindnyájuknak.

Óvoda dolgozói

Színház

2016.11.11

Ünnepeink

2015.09.21

Ünnepeink:

Mikulás  ( ajándék osztás a csizmákba, cipőkbe.) A mikulás várást Mikulásról szóló versek mondogatása, énekek éneklése és mesék mesélése előzi meg.

Karácsony – ünnepek előtti készülődés ( mézeskalács sütés, ajándékkészítés, mécses készítés stb.)

Karácsonyfa alatt énekek éneklése, versek mondása, ajándékok kibontása.

Farsang  ( farsangi előkészületek: álarc és szemüveg készítés, télűző mondókák mondogatása stb.)

Farsang napján jelmezbe öltözve, kiszebáb égetésével űzzük el a telet.

Március 15 – ünnep előtti készülődés ( zászló készítés,huszárbáb készítés, lovagoltatók, néptáncok tanulása stb.)

Öregek napja – az Öregek Otthonában ( versekkel, énekekkel, táncokkal köszöntjük őket)

Anyák napja –versekkel, énekekkel, táncokkal köszöntjük az édesanyákat, és a nagymamákat, melyet ajándékkészítés előz meg.

Gyermeknap – kézműves foglalkozások, Ugrálóvár, Borka bohóc,lovaglási lehetőség, lufi hajtogatás, arcfestés, versenyjátékok, zsákbamacska.

Évzáró – Az év közben tanult versekből, dalokból, körjátékokból, táncokból ünnepi műsor.

Ballagó nagycsoportosok búcsúztatása.